Склад (президія)

Експерти Експертної Ради:


УВАГА!

Експертна рада ГО “Інститут реформ та інновацій” включає в себе не лише членів громадської організації, а і партнерів, які інституційно сприяють реалізації проектів Інституту та надають фахову підтримку, як визнані спеціалісти в певній галузі. Думка експертів може не співпадати з офіційною позицією громадської організації.


Тертишник Володимир Митрофанович

експерт з питань діяльності правоохоронних та судових органів

Освіта: юрист, доктор юридичних наук, професор.

Професор кафедри кримінально-правових дисциплін Університету митної справи і фінансів.

Науковий діяч, популярний автор періодичних видань, автор підручника з кримінального процесу та Науково-практичного коментарію до Кримінально-процесуального кодексу України, який став лауреатом 4 Всеукраїнського конкурсу на краще юридичне видання, розробник одного з проектів Конституції України, концепції нового КПК України.


Шебанов Вадим АнатолійовичЕксперт державного управління

експерт з державного управління, адміністрування та депутатської етики

Освіта: Магістр державного управління.

У минулому – депутат Дніпропетровської обласної ради V скликання, радник міністра України зі справ сім”ї молоді та спорту, начальник управління зі спарв сім”ї, молоді та спорту Дніпропетровської ОДА, в.о. заступника голови Дніпропетровської ОДА, перший заступник Дніпропетровського міського голови, в.о. керуючого справами виконкому Дніпропетровської міскої ради.


 Корнєва Ольга Володимирівна

Експертка з місцевого самоврядування та державного управління.

Освіта: юристка, кандидатка наук з державного управління.

Доцентка кафедри теорії держави і права, конституційного права та державного управління ДНУ ім. О. Гончара, викладач, голова ГО “Платформа місцевої ініціативи”.


Пилипенко Анжеліка Анатоліївна

Експертка з місцевого самоврядування та державного управління.

Освіта: юристка, кандитат юридичних наук.

Доцентка кафедри цивільного, господарського та екологічного права Дніпропетровського університету митної справи та фінансів, директорка Агенції місцевої демократії Дніпропетровської області.

Депутат Дніпровської міської ради VI-VIII скликань, член постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування. Позапартійна.


Горностаєв Сергій Ігорович

Експерт з виборчих та політичних питань.

Освіта: вища.

Співзасновник ініціативи ГО “Місто змін”, підприємець, має досвід проведення виборчих кампаній.


Білич Марія Миколаївна

Експерт з питань транспорту та інфраструктури міста.

Освіта: вища, диплом магістра з відзнакою, Фізико-технічний факультет ДНУ ім. О. Гончара; студентка магістратури ДРІДУ НАДУ за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”.

Помічник-консультант депутата Дніпровської міської ради VII скликання. В минулому, заступник начальника управління транспортної інфраструктури департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

%d блогерам подобається це: