Директор Інституту Роман Сердюк взяв участь в оцінюванні проектів програми DOBRE

Опубліковано Прес-служба на

На запрошення ГО “Український Центр Соціального Партнерства”, директор Інституту Роман Сердюк взяв участь в оцінюванні проектів за програмою DOBRE в Дніпропетровській області.

Було розглянуто більше 30 проектів за програмою “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) “Місцеві ініціативи для розвитку громад”.

“Серед них і проекти соціального спрямування, спрямовані на розвиток інфраструктури громадського відпочинку, і проекти спортивного напрямку, і організація дозвілля для молоді. На жаль, не всі проекти отримають фінансування, але середусіх ми комісією обирали найбільш цікаві проекти, які відповідали заявленим критеріям”, – заявив Роман Сердюк.

Також він зазначив, що якість проектів, порівняно з попереднім роком, значно зросла та у шукачів фінансування з’являються все більш цікаві ідеї.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.  

%d блогерам подобається це: