Заради майбутнього потрібно відкинути проблеми, які будуть не важливими через 15 років, – Роман Сердюк

Опубліковано Прес-служба на

Заради майбутнього українцям потрібно відкинути проблеми, які нас роз’єднують зараз, – про це заявив директор ГО “Інститут реформ та інновацій” Роман Сердюк, виступаючи на панельній дискусії “Україна завтра”, – Просто потрібно зрозуміти, що ці речі через 15-20-30 років не матимуть абсолютно ніякого значення. І якщо ми зараз не перестанемо на ці речі звертати увагу, то вони, можливо, не матимуть значення тому, що ми втратимо державу.

Україна завтра – експертна дискусія про майбутнє держави.

Україна завтра – експертна дискусія про майбутнє держави.Ми повинні об’єднатися та створити країну, яка забезпечить можливості для розвитку та якісного життя кожного українця. Серед учасників зустрічі:• Сергей Дацюк – філософ, просвітник, письменник, експерт Корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика», автор теорії віртуальності та низки інших сучасних філософських концептів; (Тема: Шляхи розвитку України)• Александр Кочетков (Alexandr Kochetkov)- аналітик, політтехнолог, іміджмейкер, учасник загальнонаціональних виборчих кампаній, керівник ряду мас-медійних проектів; (Тема: Політичні технології та майбутнє України)• Сергей Быков (Serhii Bykov) – Політичний експерт, директор Інституту публічної політики і консалтингу).• Модератором зустрічі виступить Екатерина Одарченко (Kateryna Odarchenko) – політичний консультант, Президент Інституту демократії та розвитку «PolitA».

Gepostet von Mediaprostir am Freitag, 7. Dezember 2018

Захід проходив у громдському-інформаційно-виставковому центрі “Медіапростір” 7 грудня о 18:30. Також у заході взяли участь Сергій Биков – голова Інституту публічної політики і консалтингу ІНПОЛІТ та Сергій Дацюк – сучасний український філософ, представник центру “Гайдарика”. Модерувала дискусію політтехнолог Катерина Одарченко.

%d блогерам подобається це: