Дніпровська міська рада ухвалила рішення для розвитку ОСН

Опубліковано Прес-служба на

На сесії 24 жовтня Дніпровська міська рада ухвалила два рішення, які мають стати поштовхом до розвитку органів самоорганізації населення в місті Дніпрі, які нещодавно обговорювались на круглому столі у Дніпровській міській раді.

Перше рішення авторства Артема Хмельникова, яке розроблялось, у тому числі, активістами ГО “Інститут реформ та інновацій” – про передачу повноважень по утворенню ОСН від районних в місті Дніпрі рад до міської ради. Це рішення дозволить не лише утворювати ОСН міській раді, як того вимагає Статут територіальної громади, а і делегувати повноваження міської ради. Активісти нашої громадської організації адвокували прийняття цього рішення із лютого 2017 року.

Друге рішення – це положення про ОСН в місті, метою якого є закріпити порядок утворення ОСН міською радою та співпраці органів самоорганізації та міської ради. Автором цього рішення є експерт ГО “Інститут реформ та інновацій”, депутат міської ради Анжеліка Пилипенко.

За ці рішення проголосував 51 депутат, двоє утримались, один – не голосував. Дякуємо за таку позицію міському голові та депутатам міської ради.


1 коментар

Днепровский горсовет принял решение для развития ОСН | Новый Формат · 24.10.2018 о 14:39

[…] двое воздержались, один — не голосовал. Эксперты ОО «Институт реформ и инновациий» благодарны за такую позицию мэрии и депутатам […]

Коментарі закрито.

%d блогерам подобається це: