У Дніпровській міській раді обговорили шляхи розвитку органів самоорганізації населення

Опубліковано Прес-служба на

16 жовтня у Дніпровській міській раді за ініціативи ГО “Інститут реформ та інновацій” відбувся круглий стіл з представниками органів самоорганізації населення (ОСН). Ключовими питаннями стали компетенція щодо надання дозволу на створення ОСН та регулювання їхньої діяльності.

«Наразі органи самоорганізації населення підпорядковані районним радам, але вони не мають тих повноважень, які дали б ОСН можливості для розвитку території. Через це ми вже давно проводимо роботу з підготовки проекту рішення та положення, які передбачають створення ОСН міською радою. Міськрада надавала б органам самоорганізації населення повноваження та фінансове забезпечення. Але наразі проект рішення потрібно оновити з урахуванням чинного законодавства та потреб населення», – зазначив спеціаліст відділу роботи з органами самоорганізації населення та об’єднаннями громадян Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

Директор ГО “Інститут реформ та інновацій” представив Концепцію розвитку органів самоорганізації населення в місті Дніпрі та проект рішення міської ради, яким повноваження по створенню ОСН повертаються до міської ради. Ці проекти отримали підтримку присутніх та слушні зауваження, які оов’язково будуть опрацьовані та передані в міську раду.

%d блогерам подобається це: