Закону про ОСН не буде, – Бойко

Опубліковано Прес-служба на

Законопроект № 2466 “Про органи самоорганізації населення” не підтримує голова профільного підкомітету, народний депутат Олена Бойко. Про це вона заявила у коментарі на своїй сторінці у Facebook.

“Коротко – ні. Пояснити? Думаю, і так зрозуміло, що 2466 є архаїчним і вже, на жаль, потребуватиме нової редакції з огляду на актуальність адаптації до сучасного законодавства. У тому числі і до (у разі прийняття) до нових засад адмінтерустрою.” – заявила Бойко у коментарі на запитання директора Інституту реформ та інновацій щодо ухвалення цього законопроекту.

Нагадуємо, що законопроект “Про органи самоорганізації населення” розроблявся народними депутатами, у тому числі і головою профільного комітету Сергієм Власенком, за участі Асоціації сприяння ОСН та інших громадських активістів і депутатів місцевих рад.

У свою чергу, ГО “Інститут реформ та інновацій” зверталася до голови парламенту Андрія Парубія, голови профільного комітету Сергія Власенка та до самої Олени Бойко із закликом розглянути цей законопроект. Адже він включений в порядок денний восьмої сесії Верховної Ради, яка закінчується у п’ятницю, 13 липня.

Відповідні звернення були направлені народним депутатам через систему електронних звернень.

 

%d блогерам подобається це: