“Що буде після ліквідації районних рад у Дніпрі?” – радіоефір Романа Сердюка та Анжеліки Пилипенко

Опубліковано Прес-служба на

Районні в місті Дніпрі ради буде ліквідовано після наступних місцевих виборів. Відповідне рішення прийняте Дніпровською міською радою. Що буде далі? Як вирішуватимуться місцеві проблеми і яка роль буде у органів самоорганізації населення? Про це говорили директор ГО “Інститут реформ та інновацій” Роман Сердюк і директорка Агенції місцевої демократії Дніпропетровської області Анжеліка Пилипенко в ефірі обласного радіо.

“Сама природа районних в місті рад дуже складно розуміється з точки зору законодавства і Конституції України, адже в Україні місцеве самоврядування грунтується на принципі громад, а район у місті не є окремою територіальною громадою, тому районні в місті ради випадають із суб’єктності” – зазначає Роман Сердюк.

Анжеліка Пилипенко зазначила, що орган самоорганізації населення мікрорайонного рівня зможуть претендувати на те, щоб на них було виділено фінансування. Вона закликала жителів, які збираються утворювати органи самоорганізації населення, звертатись до відповідного відділу міської ради, в якому є готовий пакет документів та покрокові інструкції для допомоги у їх створенні.

Повністю запис передачі ви можете послухати нижче.

Для отримання більш оперативної інформації про діяльність ГО “Інститут реформ та інновацій” ви можете підписатись на нашу сторінку у Facebook та на канал в Telegram.

%d блогерам подобається це: