Завершився курс тренінгів “Як відкрити міську владу?”

Опубліковано Прес-служба на

ГО “Інститут реформ та інновацій” завершила спільний курс тренінгів з ГО “Місто змін” та ГО “Платформа місцевої ініціативи”, на якому громадські активісти та жителі міста могли дізнатись про те, як працює місцеве самоврядування і як впливати на прийняття рішень.

До участі в тренінгу в якості спікерів запрошували також експерта ГО “Інститут реформ та інновацій” Вадима Шебанова та депутата Дніпровської міської ради Анжеліку Пилипенко. Вони розповідали про практичні аспекти роботи місцевого самоврядування.

Загалом в навчанні взяло участь 26 людей. Курс включав в себе шість тренінгів та ітогове заняття, на якому учасники презентували свої проекти. 1 червня тренери Роман Сердюк та Ольга Корнєва заслуховували презентації учасників. Найяскравішими є проекти присвячені рівноправності чоловіків та жінок, громадянсько-політичній освіті для молоді, залучення до бібліотек до організації дитячого дозвілля, профілактика онкозахворювань (просвітницькі заходи для школярів), підвищення культурного виховання населення, мікрорайонні комітети та Академія екологічних активістів.

Дякуємо учасникам та запрошуємо на наступні курси, про які ми обов’язково повідомимо пізніше.

Для того, щоб отримати більше інформації про тренінги та інші заходи, які проводить ГО “Інститут реформ та іновацій”, ви можете підписатись на нашу сторінку у Facebook та на канал в Telegram.

%d блогерам подобається це: