Моніторинг міської ради 07-20 травня

Опубліковано Прес-служба на

За останні два тижні (із 7 до 20 травня) на сайті Дніпровської міської ради було оприлюднено досить багато проектів, які варті уваги як журналістів, так і всіх жителів міста. Деякі з них ми пропонуємо до огляду. Міській раді пропонують заборонити продаж алкоголю вночі, виконавчий комітет хоче дозволити тестування терміналів для оплати проїзду в міському транспорті

Проекти рішень міської ради:

  1. Про внесення змін до Положення про постійні комісії Дніпровської міської ради VII скликання – 07.05.2018. Проектом пропонується викласти статтю 1 в новій редакції, що повинна б додаватсь до проекту рішення. Однак цього додатку в оприлюдненому проекті немає.
  2. Про внесення змін до рішень міської ради стосовно структури міської ради та її виконавчих органів, граничної чисельності працівників міської ради та її виконавчих органів – 11.05.2018. Відповідно до цього проекту в департаменті з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики буде додано відділ з організації особистого прийому громадян та сектор з планово-фінансової роботи.
  3. Про визнання об’єктами комунальної власності територіальної громади міста безхазяйних мереж зовнішнього освітлення – 17.05.2018. Цей проект передбачає визнання комунальною власністю вуличні ліхтарі на 302 вулицях міста (в основному – у приватному секторі). Сподіваємося, на цих вулицях відтепер стане світліше вночі.
  4. Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Дніпра в нічний час – 17.05.2018. Проектом рішення пропонується заборонити продаж алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) з 22 до 07 години, в тому числі у вихідні та святкові дні.

Проекти рішень виконавчого комітету:

  1. Про впровадження системи моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів – 10.05.2018. Цим проектом пропонується створити систему моніторингу за споживанням енергоресурсів, головне завдання якої – зменшення споживання, що повинно призвести до економії бюджетних коштів.
  2. Про надання дозволу КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпропетровської міської ради на використання у рухомому складі обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду пасажирів – 18.05.2018. Виконавчий комітет надасть дозвіл комунальному перевізнику на використання терміналів для оплати проїзду. Щоправда, поки що лише у тестовому режимі.

Проекти розпоряджень міського голови:

  1. Про проведення у місті чемпіонату Європи з регбі-7 серед жінок – 15.05.2018. Згідно проекту розпорядження, чемпіонат з регбі пройде на стадіоні “Метеор” з 22 по 25 червня.

Нагадуємо, що для отримання інформації про діяльність нашої організації, ви можете підписатись на сторінку у Facebook або на канал в Telegram.

%d блогерам подобається це: