Комплексної схеми тимчасових споруд в Дніпрі немає, – Роман Сердюк

Опубліковано Прес-служба на

Директор Інституту реформ і інновацій Роман Сердюк вважає, що процес оформлення кіосків в Дніпрі повинен стати більш прозорим і зрозумілим. Крім того, власники МАФів повинні приділяти увагу чистоті біля них. Про це він розповів в коментарі інтернет-виданню «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Споруди для торгівлі існують у всьому світі і це нормально, це малий бізнес, який повинен заробляти гроші. Але чомусь в більш цивілізованих містах такі споруди мають естетичний вигляд, не створюють навколо себе антисанітарію, бруд і сміття, не заважають городянам. У Дніпрі ж підприємці проміняли естетику, красу, архітектуру і чистоту навколо себе на дешевизну установки і миттєву вигоду », – сказав він.

Місто зможе позбутися від МАФів методом постійної зачистки – їх стане невигідно ставити, додав Роман Сердюк.

«Законну процедуру для отримання дозволу пройти дуже складно, при цьому такі складності створені штучно. Є порядок, затверджений Кабінетом Міністрів. У ньому чітко написано, що має бути розроблена комплексна схема розміщення або паспорт прив’язки кожної споруди. Але комплексної схеми в Дніпрі немає, а замість цього видаються паспорти прив’язки індивідуально під кожен ларьок. І у підприємців російська рулетка: узгодять розміщення або не погодять. Природно, це породжує певні ризики, провокує підприємців до вирішення питання незаконним шляхом », – говорить він.

Цього можна уникнути, розробивши комплексну схему розміщення, щоб було ясно, де можна розміщувати, а де ні.

Нагадуємо, що Інститут реформ та інновацій раніше пропонував концепцію упорядкування встановлення і діяльності тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Для того, аби отримувати вчасно інформацію про діяльність Інституту реформ та інновацій, ви можете підписатьись на нашу сторінку у Facebook та канал в Telegram.

%d блогерам подобається це: