Роман Сердюк піддав критиці склад робочої групи з розгляду електроних петицій

Опубліковано Прес-служба на

Як повідомило інтернет-видання “Дніпроград“, громадський активіст, директор Інституту реформ та інновацій Роман Сердюк на своїй сторінці у Facebook не розуміє для чого збирати таку кількість людей задля доволі простої роботи в робочій групі з розгляду електронних петицій.

“Може мені хтось пояснити, навіщо стільки поважних людей в робочій групі, завдання якої визначити, чи немає в петиції матюків, закликів до сепаратизму і образ почуттів пастафаріанців? Це робоча група заради роботи, або заради групи?”, – зазначає Роман Сердюк.

Нагадаємо, що згідно нового розпорядження, про яке ми писали раніше у моніторингу міської ради, у склад робочої групи увійдуть:

1. Олександр Шикуленко
2. Євгенія Почталіон
3. Анастасія Дерев’янченко
4. Антон Андрієнко
5. Світлана Баскакова
6. Дмитро Безуглий
7. Владислав Бурлака
8. Александр Лигін
9. Яніка Мерило
10. Наталія Надха
11. Вадим Рублевський
12. Дмитро Хозін
13. Альона Чуєва
14. Дмитро Щербатов .

Нагадаємо,  раніше ГО “Інститут реформ та інновацій” проаналізувала рішення про кодекс поведінки міської ради. Було виявлено, що в проекті рішення взагалі відсутній кодекс поведінки для депутатів міської ради, а Кодекс поведінки працівників містить значні недоліки.

Також нагадуємо, що для отримання більш повної та оперативної інформації про нашу діяльність ви можете підписатись на сторінку Інституту у мережі Facebook та на канал в Telegram.

%d блогерам подобається це: