Моніторинг міської ради 23 квітня – 6 травня

Опубліковано Прес-служба на

Минулого тижня у міській раді було зареєстровано так мало проектів рішень, що ми вирішили зробити перерву на травневі свята і оглянути всі проекти за останні два тижні одразу. На цей раз, хтось із чиновників вирішив попрацювати за принципами індуського коду, а обслуговуючим кооперативам хочуть скасувати податок на землю, ну і на додаток, для того, аби в петиціях не було матюків потрібно 14 людей.

Проекти рішень міської ради:

  1. Про внесення змін до рішення міської ради від 06.12.2017 № 13/27 «Про ставки земельного податку, розмір орендної плати за землю, пільги зі сплати земельного податку на території міста» – 26.04.2018. Проектом рішення обслуговуючі кооперативи житлових будинків ропонується звільнити від податку на землю. Слід зазначити, що це була обіцянка депутата міської ради Анжеліки Пилипенко, яку вона давала виборцям перед минулою сесією.
  2. Про внесення змін до рішення міської ради від 15.11.2017 № 53/26 «Про оптимізацію роботи комунальних позашкільних навчальних закладів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Дніпровської міської ради» – 03.05.2018. Проектом рішення передбачається переведення та скорочення певних посад в деяких ДЮСШ міста. Докладніше в порівняльній таблиці до проекту рішення.

Проекти рішень виконавчого комітету:

  1. Про демонтаж рекламного засобу – загалом 22 рішення. Про усунення порушень вимог чинного законодавства у розміщенні зовнішньої реклами – загалом 46 рішень. Про затвердження схеми розташування великогабаритних окремо розташованих рекламних засобів по просп. Петра Калнишевського та демонтаж рекламних засобів – загалом 6 рішень. Ми не стали їх всі перераховувати, адже для чого тоді існує офіційний веб-сайт міської ради? Однак, нам не зрозуміло, що саме не дозволило зробити по одному проекту рішення із преліками адрес – регламент виконавчого комітету, чи бажання не якістю, так кількістю показати свою роботу. А може чиновник, який готує ці проекти рішень отримує премію за кожний проект рішення? У будь-якому випадку, усі принципи індуського кодингу в такій роботі збережені!
  2. Про внесення змін до рішення ви-конкому міської ради від 14.12.2017 № 957 “Про встановлення тарифу на теплову енергію КП “КОМУНЖИЛСЕРВІС” – 26.04.2018. Змінюється тариф для бюджетних установ. У разі прийняття рішення він становитиме 1269,60 грн / 1 ГКал.

Проекти розпоряджень міського голови:

  1. Про внесення змін до розпорядження міського голови від 02.06.2016 № 306-р “Про створення робочої групи для опрацювання електронних петицій” – 25.04.2018. Знову змінюється склад комісії з питань електронних петицій. Для чого стільки працівників міської ради та депутатів, аби визначити, чи немає в петиції матюків і закликів до сепаратизму – відомо тільки Філатову. Скільки потрібно чиновників, аби вкрутити лампочку?
  2. Про скликання чергової сесії міської ради VII скликання – 05.05.2018. Сесію скличуть 23.05.2018.
%d блогерам подобається це: