Моніторинг міської ради 9-15 квітня 2018

Опубліковано Прес-служба на

ГО “Інститут реформ та інновацій” продовжує щотижневий моніторинг проектів рішень міської ради, виконкому та розпоряджень міського голови м. Дніпра. Минулого тижня було досить мало проектів рішень, однак міській раді пропонують відремонтувати вул. Гідропаркову, інвестувати в Планетарій, а виконком хоче заборонити рух по вул. Сімферопольській в напрямку просп. Яворницького.

Проекти рішень міської ради:

  1. Про підтримку електронної петиції “Про ремонт дороги по вул. Гідропаркова” – 10.04.2018. Відповідна петиція була подана жителями іще 25 січня цього року. Відповідь про включення до порядку денного сесії надійшла 28 лютого. З 28 лютого по 10 квітня виконавчі органи міської ради готували проект рішення, що складається з трьох пунктів.
  2. Про затвердження Переліку об`єктів інвестування – 11.04.2018. Цим проектом рішення пропонується визначити об’єктом інвестування міський Планетарій та здійснити заходи з підготовки та проведення інвестиційного конкурсу.
  3. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста незавершеного будівництвом обє`кту нерухомого майна – 12.04.2018.  Проектом пропонується прийняти у комунальну власність недобудову, що розташована по вул. Андрія Фабра 8Г (колишня вул. Сєрова). Вартість недобудованої нерухомості та її цільове призначення в проекті рішення не вказуються. Попередній власник, ТОВ “Фірма Аркадія” дарує цю будівлю місту безоплатно.

Проекти рішень виконавчого комітету міської ради:

  1. Про усунення наслідків порушень Правил благоустрою території міста – 10.04.2018. Проектом рішення пропонується демонтувати тимчасові споруди для ведення торгівлі у кількості 6 шт.
  2. Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 11.04.2011 № 512 “Про затвердження тарифів вартості послуг паркування на майданчиках для платного паркування транспортних засобів у м.Дніпрі” – 10.04.2018.  Тариф на парковках, що належать ТОВ “Паркт Сервіс Группе” стане 7 гривень.
  3. Про впровадження одностороннього руху транспортних засобів по вул. Сімферопольській – 13.04.2018. По вул. Симферопольській з 01.06.2018 буде запроваджено односторонній рух від просп. Дмитра Яворницького до узв. Селянського. В зворотньому напрямку рух буде заборонено.
  4. Про заборону укладання та продовження строку дії договорів на використання об’єктів благоустрою з підприємцями, що здійснюють торгівлю з холодильного обладнання за межами тимчасових споруд – 13.04.2018. Проектом пропонується заборонити укладення договорів про надання ділянок для торгівлі морозивом в центрі міста.

Нагадуємо, що сьогодні ми зробили заяву, в якій закликали депутатів не голосувати за оприлюднений раніше проект рішення. Деталі читайте за цим посиланням.

Також ви можете підписатись на наш канал в Telegram.

%d блогерам подобається це: