Моніторинг міської ради 19-25 березня 2018

Опубліковано Прес-служба на

ГО “Інститут реформ та інновацій” започатковує нову рубрику на своєму сайті – моніторинг міської ради, де ми публікуватимемо деякі проекти рішень Дніпровської міської ради, виконкому та розпоряджень міського голови, які здаються нам цікавими.

Отже моніторинг міської ради за попередній тиждень – з 19 по 25 березня.

Проекти рішень Дніпровської міської ради:

  1. Про затвердження кодексу поведінки – 22.03.2018. Цим проектом автори пропонують затвердити кодекси поведінки для працівників Дніпровської міської ради, депутатів міської ради, утворити комісію з питань поведінки процівників та затвердити положення про неї. Додатків до цього рішення поки немає на сайті міської ради, однак вони мають бути оприлюднені 06.04.2018.
  2. Про співпрацю між Дніпровською міською радою та Слобожанською селищною радою – 23.03.2018. Цей проект рішення – відповідь на звернення Слобожанської селищної ради із пропозицією співпраці в сферах ЖКГ, транспорту, захисту прав та інтересів місцевого самоврядування, обміну досвідом, розвитку співробітництва комунальних та приватних підприємств тощо. Здається, муніципалітети Дніпра і Слобожанського намагаються знайти компроміс.

Проекти рішень виконкому Дніпровської міської ради:

  1. Про вжиття заходів щодо усунення порушень Правил благоустрою території міста – 23.03.2018. Згідно цього проекту, у разі його прийняття, Інспекція з питань благоустрою повинна провести перевірку та демонтувати незаконні засоби обмеження руху трансорту (стовпи, замки, шлагбауми тощо) з вулиць міста. Можливо, нарешті демонтують шлагбаум на вул. Рибінській, у приватному секорі.
  2. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.11.2017 № 840 “Про встановлення тарифів на теплову енергію ТОВ “ТЕПЛОТРАНСЗБУТ” – 20.03.2018. Проектом пропонується збільшити тариф на теплову енергію ТОВ “Теплотрансзбут” з 1919,14 грн до 2186,20 грн (на 267,06 грн) за 1 гКал.

Саме такі проекти рішень видались нам цікавими та важливими на минулому тижні.

Також, ми нагадуємо, що для того, щоб отримувати актуальну інформацію про діяльність нашої громадської організації, ви можете підписатись на нашу сторінку у Facebook та на наш канал в Telegram.

%d блогерам подобається це: