Ейдос спільно з Інститутом презентував результати дослідження рівня прозорості, відкритості та підзвітності місцевих рад Дніпропетровської області

Опубліковано Прес-служба на

У рейтингу відкритості, прозорості та підзвітності, який проводився коаліцією «Прозорі Ради», Дніпропетровська обласна рада поcіла 1 місце серед 5 обласних рад, розділивши це місце з Рівненською. Про це під час прес-конференції у Дніпрі розповіла експертка центру “ЕЙДОС” Дарія Слизьконіс.

«Ми можемо констатувати досить високий рівень відкритості обласної ради за основними показниками. Це те, що чітко передбачено та регламентується законодавством. На сьогоднішній день це ще й друге місце в загальному рейтингу місцевих рад, який формувався з 20 обласних та міських рад у 5 областях України» – розповіла координатор Коаліції “Прозорі Ради” Дарія Слизьконіс.

Крім того, вона зазначила, що: “Результати дослідженя продемонстрували, що Дніпровська міська рада розділила з Криворізькою міськрадою 4 місце серед 15 міських рад, поступившись місцем Ужгородській, Хмельницькій та Шепетівській (Хмльницької області). Новомосковська міські йде слідом та посідає 5 міце. На основі результатів дослідження були підготовлені індивідуальні рекомендації до всіх рад, і ми сподіваємося на те, що депутати розглянуть та підтримають наші пропозиції вже найближчим часом”.

У свою чергу, заступник директора Інституту реформ та інновацій Роман Сердюк подякував голові постійної комісії Дніпровської міської ради з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування Артему Хмельникову за співпрацю та допомогу в імплементації тих норм, які допомогли підвищити прозорість міської ради та досягти зазначеного результату.

Учасники прес-конференції також публічно домовились про подальшу роботу та прийняття рішень міської ради, які дозволять ще більше підвищити рівень прозорості міької ради.

%d блогерам подобається це: