ШУКАЄМО ЕКСПЕРТІВ ДЛЯ ЦІКАВИХ ПРОЕКТІВ

Опубліковано Прес-служба на

Вже протягом місяця ГО «Інститут реформ та інновацій» вивчає закордонний досвід боротьби з бурульками. У Дніпрі ця проблема не настільки актуальна як прибирання снігу та посипання доріжок, однак це зовсім не означає, що про неї можна забути.  Найбільш небезпечні будівлі мають нарешті дозволити людям йти на роботу без остраху опинитися у травмпункті. Тим часом як підприємці та ОСМД зможуть обрати для себе найбільш прийнятний метод боротьби з крижаними вбивцями, замість наразі існуючого недієвого варіанту – людської сили.

Приклад :
1. http://dnepr.info/news/v-tsentre-dnepra-sosulka-travmirovala-cheloveka)
2. http://www.segodnya.ua/regions/dnepr/opasnyy-led-v-dnepre-vveli-shtrafy-za-sosulki-i-sneg-787817.html

Окрім того, ми зацікавилися отриманням електроенергії з різних альтернативних джерел. Так, тема не нова. Однак у нашому місті реалізовувати її не поспішають ані депутати, ані громадські організації, ані пересічні громадяни. Адже це потребує додаткових сил, часу та коштів. При цьому ми розуміємо : економічні, соціальні та політичні проблеми країни наразі лише сприятимуть подібним нововведенням, бо все менше людей бажає залежати від держави та її тарифів.
Є ідеї стосовно різного виду турбін, турнікетів, панелей, гральних та спортивних майданчиків, які можуть виробляти електроенергію. Розглядаємо це питання ми також і у промисловій площині.

Приклад :
1. http://dv-gazeta.info/dneprnews/na-vyisotkah-dnepra-ustanavlivayut-solnechnyie-batarei.html
2. (Приклад з Полтави) http://fakty.ua/50615-zhitel-poltavskoj-oblasti-ustanovivshij-u-sebya-v-ogorode-vetryak-ezhemesyachno-ekonomit-na-otoplenii-doma-100-griven


І все це лише початок. Проте нам вже зараз потрібні консультації досвідчених інженерів, фізиків, екологів, дендрологів, біологів, хіміків, архітекторів, тощо.
Якщо ви з тих, хто нам потрібен – запрошуємо до співпраці!
Потрібно лише час від часу коментувати певні ідеї, починаючи від розробки їх теоретичної частини до процесу реалізації. Будь ласка, заповніть анкету і представник нашої організації зв’яжеться із вами!


Якщо ж ви не спеціаліст у вищеперерахованих дисциплінах, то можете просто поділитися із нами своїми ідеями. Ми завжди готові вислухати та втілити у життя цікаві проекти! Надсилайте їх повідомленням на нашій сторінці у Facebook : https://www.facebook.com/instrein/

Категорії: ГОЛОВНЕ

%d блогерам подобається це: