Кома чи крапка : незаконні газозаправні станції міста

Опубліковано Прес-служба на

17-го лютого Інститут реформ та інновацій оприлюднив витяг із заключення громадської експертизи декількох рішень Дніпровської міської ради. Складене членами нашої експертної ради воно стосувалося порядку демонтажу у місті незаконних газозаправних станцій.

Сьогодні заступник голови правління ГО «Інститут реформ та інновацій» Роман Сердюк передав міському голові Дніпра лист, у якому зазначив : висновок експертної ради організація просить направити автору проекту рішення №78/16 та профільній комісії міської ради, яка повинна розглянути заключення та врахувати його у своїй подальшій роботі. Ознайомитися із листом можна тут.

Нагадуємо: до чого саме виникли питання ми розповіли на прес-конференції у ІА «Мост-Днепр» 17 лютого. Прослухати запис можна тут, а ознайомитися із самим заключенням, про яке ми говорили – за цим посиланням.
Якщо ж коротко, то висновки були наступними :
– неможливість виконання рішення міської ради №54/12 від 27.07.2016 р.
– неможливість виконання рішення міської ради №78/16 від 01.12.2016 р.

«Ані у інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради, ані у КП «Управління контролю за благоустроєм міста» не міститься повноважень у сфері контролю та внесення приписів, щодо демонтажу газових автозаправних станцій, тому доручення даним суб’єктам здійснення визначених запропонованим проектом дій не призведе до їх виконання»

Коментуючи це, член експертної ради Василь Підлужний підкреслив : наразі реально ефективним механізмом боротьби із незаконними газовими заправками є кримінально-правова площина, а саме – судові рішення щодо демонтажу певних станцій.
Тож подальший розвиток подій напряму залежатиме від того, що тепер робитимуть у міськраді.

«Внести зміни в останнє рішення, яке вони планують прийняти, прописати департаменти, які уповноважені і не вигадувати нове колесо. Але яка в ньому необхідність, якщо є положення та відповідний функціонал визначений регуляторними актами? Тобто бери і роби! Нічого не заважає.  Але якщо вони це рішення приймуть, то воно буде суперечити рішенню, яке було в 2013 році.
Інспекція з питань благоустрою не має відповідних повноважень згідно його положення. Таким чином, я можу лише припустити, що вони спеціально приймають такі рішення, щоб можна було казати, що їх неможливо виконати»

Категорії: ГОЛОВНЕ

%d блогерам подобається це: