Схема Дніпровської Міської Ради

Опубліковано Прес-служба на

“Думка розумна, але прийшла не за адресою”
– Гаррі Симанович

Мало хто зі школярів, студентів, журналістів, громадських діячів, навіть депутатів має вірне уявлення про структуру Дніпровської міської ради. Мало хто знає прізвища, імена та по батькові чиновників, які обіймають певні керівні посади. Ще менше людей, які хоча б раз намагалися розібратися в тому, хто і кому підпорядковується. Адже це вимагає наявності часу та сил, яких і без того не завжди достатньо.

Тож ціла низка питань виникає з приводу того, чому уповноважені управління й досі не спромоглися створити наочну “мапу” міської ради  і полегшити життя багатьом людям. Через це запити і звернення, які приходять не за адресою, звичайно що не отримують відповіді. Незнання структури самими посадовцями міської ради посилює негатив, адже звернення направляють не уповноваженому органу, що затягує терміни розгляду питання. Окрім того, ця проблема може стати першою перешкодою на шляху свідомих громадян, які бажають запропонувати власні ідеї для вдосконалення міста, що у свою чергу стає негативним фактором для формування громадянського суспільства.

Таким чином ГО “Інститут реформ та інновацій” презентує детальну схему Дніпровської міської ради. Ми сподіваємося, що плід нашої праці допоможе :
а) школярам та студентам на уроках “Правознавства”, для формування вірного уявлення про роботу органів місцевого самоврядування
б) студентам, які навчаються на юридичних спеціальностях, для успішного проходження практики або влаштування на роботу
в) журналістам, активістам, депутатам і громадянам, з метою уникнення помилок під час направлення запитів та звернень в управління і департаменти, які не мають для цього необхідних повноважень.

Мапа має великий розмір, тож надаємо посилання на повноформатне зображення : схема Дніпровської міської ради

Зверніть увагу! У разі виявлення невірної інформації просимо Вас звернутися до представників ГО “Інститут реформ та інновацій”, які одразу ж усунуть невідповідності.

Категорії: ГОЛОВНЕ

%d блогерам подобається це: