Спеціалізовані гойдалки або унікальні розваги в Дніпрі

Опубліковано Прес-служба на

30 грудня Дніпровська міська рада оголосила про початок проведення постійного відкритого конкурсу елементів благоустрою. До уповноважених органів вже почали надходити перші ескізи від мешканців міста. Інститут реформ та інновацій вирішив не залишатися осторонь. Серед великої кількості об’єктів благоустрою ми обрали гойдалки і знайшли два різні їх варіанти для двох різних категорій населення.

Варіант перший

Запатентована конструкція під назвою “Expression Swing” від компанії GameTime передбачає розміщення двох сидячих місць : одне для дитини до п’яти років, а інше – для дорослої людини. Сидіння розташовуються один навпроти одного, тож бабусі і дідусі, мами, тата й інші дорослі члени сім’ї зможуть приємно провести час із дитиною, сміятися, веселитися від душі і при цьому не упускати її з поля зору, спостерігати за виразом її обличчя.

На сайті виробника зазначено, що коштує така конструкція близько 3-4 тисяч доларів. Тож ми пропонуємо розробити свій варіант цієї гойдалки, аналогів якій, до речі, в нашому місті немає.

Варіант другий

Універсальні вуличні гойдалки для людей з підвищеними потребами. Вони передбачають пандус для заїзду та блокування з’їзду візку під час руху. Максимальне навантаження : до 200 кг.

Вартість такої конструкції за кордоном становить близько 2-3 тисяч доларів. Проте ці гойдалки також можна зробити за допомогою місцевих виробників.

Категорії: ГОЛОВНЕ

%d блогерам подобається це: