Недільний аншлаг на тренінгу Інституту

Опубліковано Прес-служба на

Освітній хаб «Спалах» зібрав у своїх стінах активістів та представників різних громадських об’єднань Дніпра. 3 10-ї години ранку і до 17-ї години вечора вони знайомилися із поняттям, видами та джерелами фінансування фандрейзингу.

Справа в тому, що процес залучення грошових коштів, людських та інформаційних ресурсів, які організація не може забезпечити самостійно – є нагальним питанням для реалізації певних ідей або діяльності місцевих ГО в цілому.

Тож допомогти вирішити цю проблему і був покликаний тренінг під назвою “Фандрейзинг. Проектний менеджмент”. Ідею “Інституту реформ та інновацій» допомогла реалізувати політична партія “Об’єднання Самопоміч”.

Провів же захід колишній банкір Дмитро Геращенко. Теорію, для кращого результату, він кожен раз закріплював практикою – роботою в групах над певними проектами, їх презентацією та обговоренням напрацювань.

Тим часом обідні та кавові перерви між навчальними блоками дозволили учасникам не лише трохи перепочити, а й обговорити інші актуальні питання своєї діяльності.

Організатори сподіваються : тренінг виконав свою місію і вплинув на розвиток громадянського суспільства в нашому місті.


1 коментар

Ковалевська Лідія · 20.12.2016 о 18:01

Роман, СПАСИБО ОГРОМНОЕ за тренинг!!! Буду рада, если получу оповещение о иных тренингах на подобную тему. УСПЕХА ВАМ!!!

Коментарі закрито.

%d блогерам подобається це: