Інститут отримав лист подяки щодо регламенту міської ради

Опубліковано на

В’ячеслав Мішалов, секретар міської ради, від імені депутатського корпусу висловив подяку «Інституту реформ та інновацій» і Експертній раді Інституту за плідну працю при розробці проекту регламенту Дніпропетровської міської ради.

12903875_1003220296425247_340246723_o

1 грудня 2015 року команда Інституту презентувала проект регламенту, який був створений на основі рекомендацій Інституту Політичної Освіти та меморандуму “Прозорі ради”. Експертна рада Інституту передала свій проект на вивчення меру Борису Філатову та головам всіх фракцій.

В основу нещодавно прийнятого регламенту Дніпропетровської міської ради VII скликання був покладений проект, розроблений Експертною радою Інституту.

Як зазначає директор Інституту Станіслав Абрамов, до Регламенту також були включені положення, передбачені меморандумом «Прозорі ради», які підписали перед виборами кандидати від більшості політичних партій, що представлені сьогодні в міській раді.

Раніше експерти Інституту зазначали, що запропонований ними проект регламенту міг би стати компромісним варіантом між різними політичними силами та його прийняття могло б розв’язати політичну кризу, що склалася на той час у міській раді.

%d блогерам подобається це: