Інститут оприлюднив проект по робочим групам для громадського обговорення

Опубліковано Прес-служба на

Громадська організація “Інститут реформ та інновацій” розробила та оприлюднила для публічного обговорення свій проект рішення Дніпропетровської міської ради щодо громадських робочих груп при постійних депутатських комісіях.

Цей проект передбачає створення та постійне функціонування при комісіях Дніпропетровської міської ради робочих груп, які утворюються громадськими активістами, представниками громадських організацій та небайдужими мешканцями міста. Висновки та рекомендації таких робочих груп будуть носити рекомендаційний характер для депутатів.

Проект уже зареєстровано депутатом міської ради Анастасією Староскольцевою та оприлюднено на офіційному веб-сайті міської ради.

Свої пропозиції до проекту можна направити як користуючись засобами Google docs за цим посиланням, так і на електронну пошту office@iri.pp.ua.


1 коментар

ОЛЕГ ЧЕРНЕНКО · 31.03.2016 о 09:37

Уявляю як це буде. Влада обере собі свого аби подав заявку на формування робочої групи по покжному напрямку роботи. Він напише заяву сам себе обере, а потім до цієї групи зможутьдолучатись інші, але представляти групу буде все одно представник призначений вчасно владою…До цього новообраного формування влади в місті теж були робочі групи але головували в них все ті ж представники з числа депутатів міської ради що при годівниці були. Найбільш відома з них – рг Багдасаряна по ЖКГ. Також іншою керувала Зайцева по МАФах… Це щось подібне але закамуфльоване під демократію. Як обмежити владні структури на вплив у цих робочих групах? Депутати райрад там не потрібні- нехай працюють в райрадах. Проети рішень профільних мають обговорюватись на нарадах робочих груп а потім виноситись на затвердження у ПДК депутатам і тоді той представник. що буде на засіданні(яких сказали від робочої групи достатньо, для легітимізації лише одного, хоча і не обмежили кількість представників від робочої групи на засіданні і не включили в положення про ПДК необхідність повідомляти про засідання ПДК не лише депутатів, а і членів робочої групи… Тож подумайте ще над допрацюванням цього, бо так ми ніколи не наведемо лад. коли діяльність громадськості буде лише імітувати демократію і використовуватись владою для легітимізації антинародних напрацювань крадіїв

Коментарі закрито.

%d блогерам подобається це: